Üretim sürecinden pazarlama zincirlerinin son halkasına kadar kalite ve hijyene özel bir önem sarf etmekteyiz. Bu kalite bilinci ile uluslar arası standartlarda ISO 9001:2015,GMP,HACCP ve Helal standart şartlarına uyumlu olarak faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir. En önemli sorumluluğunun “insan sağlığı” olduğu bilinci ile hareket eden şirketimiz, tüketicilerine daima en iyisini sunmaya çalışır.

Bunun için de “kalite”, kurulduğu günden bu yana şirketin en önemli yönetim politikası olmuştur. Bu çerçevede şirket iyi ve istikrarlı yönetimi, müşterilerinin beklentilerini enüst seviyede karşılamak suretiyle yasa ve mevzuatlara uymayı, tüketici haklarına saygı göstermeyi, gıda güvenliğine uygun üretim yapmayı ilke edinmiştir.

İstanbul İkitelli Organize sanayi bölgesinde güncel İyi Üretim Uygulamaları ve İyi Laboratuvar Uygulamaları kurallarına uygun şekilde dizayn edilen ve kısa mesafeyi temelalan yatay akış sisteminde üretim yapılan tesiste 4.500 metrekare kapalı alan mevcuttur. Fabrikada ilk etapta toz granül, tablet, kaplı tablet ve kapsül gibi katı form ile; şurup, süspansiyon gibi likit üretim bölümleri bulunmaktadır.

Bu ana tesisin üretim kapasitesi tek vardiyada senede 3 milyon kutu olarak planlanmıştır. Tesis yapımı ve üretim ekipmanlarının seçimi, uluslararası normlar esas alınarak ve konusunda deneyimli tedarikçiler ile çalışılarak gerçekleştirilmiştir. Takviye edici gıda üretiminde kritik alt yapı unsurlarından olan saf su ve havalandırma sistemleri ileri mühendislik ve yüksek otomasyon seviyesinde dizayn edilmiştir. Teknik alanlar tüm tesisata kolay ve direk müdahale imkanı sağlayacak bir yerleşime sahiptir.

Temiz alan sınıflamasında gelişen standartlar ve gelecekteki ihtiyaçlar dikkate alınarak, steril olmayan üretim alanlarında dahi son noktada HEPA filtre kullanılarak, üretim alanlarının hava kalitesi üst seviyede tutulmuştur. Tüm tesis ve üretim alanlarında, ısı, nem, basınç farkı ve partikül seviyesi koşullandırması, akıllı bina özelliğine sahip Bina Yönetim Sistemi(BMS) ile sağlanmakta ve izlenmektedir.